Pit Bull Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pit Bull CommunityLogin

Otvoreno je glasanje za TITULU Legende PitBull Zajednice (idite na kraju foruma i udjite u GLASANJE ZA LEGENDU (OTVORENO)


descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Glasajte za igraca koji ce da dobije legendu PitBull Zajednice !
Nagrada za Legendu Zajednice je : 2 Kljuca za auto,VIP 5 (ULTRA DONATOR),LIDER ORGANIZACIJE PO ZELJI,PERMISIJA NA TS3,AUTO PO ZELJI i 500.000.000$ Arrow : Wink
======================================================================================
Na spisku su se nasli ovi igraci :
1.Nidza_Carleoneee
2.Joca_Trca                                   Ukupno glasova:5
3.Todorovic                                   Ukupno glasova:1
4.Luka_Castello
5.Stefan_Savic
6.Eki_Markovic                              Ukupno Glasova:1
7.Fiki_Don                                    Ukupno Glasova :1
8.Djordje_Castello
9.Matryx                                      Ukupno Glasova :1
10.Ivi_San
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glasajte za nekog od tih 10 osoba !
Imate pravo glasati jednom samo za jednu osobu !
Ako glasate za nekog ,a da nije sa ove liste automatski ce glas biti odbijen !
Formular za glasanje je :
Vas Nick na serveru :
Nick Igraca za kojeg glasate :
Dodajte nesto :
=====================================================================================

Zadnja promjena: Brajant; sri kol 29, 2018 5:12 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Vas Nick na serveru : Brajant
Nick Igraca za kojeg glasate : Joca_Trca
Dodajte nesto : Lik mislim da je zasluzio titulu legende PitBull Zajednice...Aktivan je,dobro se ponasa, i malo vise voli da DM-a...
-prati pravilami pridrzava se mjera...

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Vas Nick na serveru : Joca_Trta
Nick Igraca za kojeg glasate : Fiki_Don
Dodajte nesto : Pa ono lik je gotivan, voli da se zeza, sve pohvale

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Vas Nick na serveru : Fiki_Don
Nick Igraca za kojeg glasate : Joca_Trta
Dodajte nesto : Extra zasluzuje

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Vas Nick na serveru : Joca_Trta
Nick Igraca za kojeg glasate : Todorovic
Dodajte nesto : Izvinjavam se sto moram 2x da glasam, ali morao sam jer je lik stvarno aktivan i trudi se kao vodja Helpera...

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyJoca_Trca

more_horiz
Vas Nick na serveru : Brajant
Nick Igraca za kojeg glasate : Joca_Trca
Dodajte nesto : /

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) Emptyflux

more_horiz
Vas Nick na serveru : 3kFlux028
Nick Igraca za kojeg glasate : Joca_Trta
Dodajte nesto : Od pumpe do mosta 028

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
Vas Nick na serveru : Nikola_Wanstoon
Nick Igraca za kojeg glasate : Joca_Trca
Dodajte nesto : Posto Nikola nije znao glasati ja sam za njega on mi je rekao da glasam za Jocu i ja sam glasao za njega ako ne vjerujete pitajte ga...

descriptionIgraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO) EmptyRe: Igraci koji su se nasli na spisku glasanja (GLASANJE OTVORENO)

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.